Український науково-медичний молодіжний журнал

ISSN 2311-6951; eISSN 1996-353X


Сайт та архів журналу: mmj.nmuofficial.com


Український науково-медичний молодіжний журнал (УНММЖ) – фахове видання, широкого профілю, що висвітлює наукові досягнення молодих вчених в сфері клінічної та теоретичної медицини, фармації та стоматології.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 02.07.2020 № 886 (УНММЖ) – фахове видання зі спеціальностей:

221 - Стоматологія

222 - Медицина

224 - Технології медичної діагностики та лікування

225 - Медична психологія

226 - Фармація, промислова фармація

227 - Фізична терапія, ерготерапія

228 - Педіатрія

229 - Громадське здоров’я

Головний редактор – Земсков Сергій Володимирович

Секретар – Гринзовська Анастасія Анатоліївна

Періодичність видання журналу щоквартально – 1 раз на 3 місяці.

Час від подачі матеріалів, до опублікування 60-90 днів.

Контактна особа

Секретар – Гринзовська Анастасія Анатоліївна

Тел.: +380953620491

Ел. Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса редакції

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця б-р. Т. Шевченка, 13, м. Київ, 01601, Україна


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Український науково-медичний молодіжний журнал (УНММЖ) – науково-практичне рецензоване видання, засноване в 1993 році групою молодих учених і студентів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та видається за наукової підтримки Національної академії наук України та Національної академії медичних наук України.

Редакційна політика УНММЖ грунтується на традиційних принципах етики в науковій періодиці і проводиться з урахуванням етичних норм роботи редакторів і видавців, рекомендованих Комітетом з етики публікації (COPE, Committee on Publication Ethics). В процесі видавничої діяльності редколегія журналу керується міжнародними правилами охорони авторського права, нормами чинного законодавства України, міжнародними видавничими стандартами. Рішення про публікацію приймається редакційною колегією на підставі проведення об’єктивного та незалежного рецензування (див. Умови публікації). Редакцією проводиться політика попередження та регулюванння редакційних конфліктів.


Всі статті перевіряються на плагіат за допомогою StrikePlagiarism.

Метою журналу є поширення результатів наукових досліджень та заохочення до наукової діяльності студентів, інтернів, аспірантів та молодих спеціалістів.

Український науково-медичний молодіжний журнал (УНММЖ) - це платформа можливостей для молодих науковців, поштовх для розвитку власної академічної кар’єри та автор-центроване середовище професійного і особистісного розвитку. Редакція видання постійно працює над поєднанням у журналі кращих світових традицій наукової періодики у поєднані із сучасними вимогами до high-impact factor journals. Водночас, дотримуючись політики підтримки молодих науковців, редакція перш за все надає перевагу публікацій результатів досліджень аспірантів та студентів.

Редакційна колегія УНММЖ об’єднує провідних фахівців Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, а також визнаних науковців країн Європи, з високим рівнем цитування. Завдяки багаторівневому процесу рецензування, автори статей журналу мають змогу довершити свої праці із порадами та зауваженнями фахових рецензентів.

Важлива риса видання – нетерпимість до порушення принципів академічної доброчесності. Всі статті проходять ретельну перевірку на ознаки плагіату, а також порушення біоетичних норм.

УНММЖ надає рівні можливості до публікації статей як вітчизняним авторам, так і науковцям закордону, виставляючи однакові вимоги до кожної з робіт.

Політика відкритого доступу.

Науково-практичне видання УНММЖ надає відкритий доступ до його змісту безпосередньо після публікації видання, спираючись на наступний принцип: відкритий доступ до результатів наукових досліджень забезпечує вільне поширення наукової інформації, сприяючи широкому обміну знаннями. Статті можуть бути прочитаними, скопійованими, роздрукованими та розповсюдженими за умови, що їхнє використання не призначено для комерційних цілей, а автори та видавець мають відповідні права.

Усі статті у цьому журналі мають статус «Вільний відкритий доступ» і не зачіпають фінансові інтереси як фінансуючих органів, так і академічних установ.

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua