Матяш Михайло Миколайович – вчений,

доктор медичних наук, професор,

заслужений лікар України,

завідувач кафедри загальної і медичної психології:

з нагоди 65-річного ювілею

 

   Матяш Михайло Миколайович (24.05.1958) – вчений у галузі медичної та психологічної реабілітації, доктор медичних наук (2012), професор (2015), академік Міжнародної академії освіти та науки, голова правління Асоціації з медичної та психологічної реабілітації,  заслужений лікар України (2009), завідувач кафедри загальної і медичної психології (з 2018).

   Михайло Миколайович Матяш народився на Чернігівщині. Закінчив у 1981 році Київський медичний інститут. Почав працювати на посаді лікаря-психіатра Подільського ПНД м. Києва. У 2012 році захистив докторську дисертацію.

   Наукові дослідження: медико-соціальна експертиза та реабілітація населення, яке постраждало внаслідок аварії на ЧАЕС; психічні наслідки черепно-мозкових травм; медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій. Автор понад 120 наукових праць, серед них 2 монографії, 4 методичні рекомендації, 2 авторські свідоцтва.

   М. М. Матяша за багаторічну сумлінну працю у 2008 році нагороджено Почесною грамотою МОЗ України. У 2009 році відповідно до Указу Президента отримав Почесне Звання "Заслужений лікар України". Нагороджений відзнакою народної пошани медаллю "За збереження національних традицій" (2016). У 2017 році отримав відзнаку Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України "За вагомий внесок у розбудові медико-психологічної реабілітації учасників АТО". Михайло Миколайович активно співпрацює з ветеранськими організаціям та очолює напрямок з медико-психологічної реабілітації Всеукраїнського об'єднання "Українці разом!"

    Науковий доробок Матяша Михайла Миколайовича представлено в: електронному каталозі, алфавітному та систематичному каталогах.

      Вітаємо Михайла Миколайовича з ювілеєм! Бажаємо йому всього самого найкращого та успіхів у професійній і науковій діяльності!

 

 

           

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua