Подарунок бібліотеці

  

Колектив бібліотеки НМУ імені О. О. Богомольця висловлює щиру подяку завідувачу кафедри нейрохірургії, професору Цимбалюку Віталію Івановичу та професору кафедри нейрохірургії Медведєву Володимиру Вікторовичу за подаровані примірники монографії у 3 томах:

— Цимбалюк B. I. Людина і її мозок: у 3-х т.: монографія / В. І. Цимбалюк,

В. В. Медведєв. – Вінниця: Нова Книга, 2023. – 2-ге вид. – 344 с.: іл.

 У книзі, матеріал котрої назбирувався протягом десяти років, наведено найрізноманітнішу актуальну інформацію стосовно улаштування і функції головного мозку. Починаючи з однієї із найважчих біомедичних проблем –відновного лікування травми спинного мозку – автори поступово занурюють читача у хащі сучасної нейронауки, так що, досягши фіналу, можна висловити квінтесенцію праці двома словами – недовідомість і складність. Паралельно, у книгу вплетено ряд історичних розвідок, чим надано матеріалу сюжетної рельєфності, історіографічної обʼємності і емоційної напруженості. Нарешті, у книзі вперше розкрито спектр досі не оцінених фундаментальних нейроморфологічних досягнень українського генія – Володимира Беца. І цю частину матеріалу естетично довершено, як нам здалося, фантастичними ілюстраціями, отриманими безпосередньо з його гістологічних препаратів. Зважаючи на енцеклопедичний характер, книга буде корисною широкому загалу читачів – від нейрофізіологів, нейроморфологів, нейрохірургів і неврологів, до істориків науки і філософів.

 Монографії можна замовити у відділі наукової медичної літератури (стоматологічний корпус, бібліотека, 2-й поверх, кімната № 17).

 

 

 

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua