Широбоков Володимир Павлович – відомий вчений,

педагог у галузі медичної мікробіології та вірусології,

академік Національної академії наук України

(до 80-річчя від дня народження) 

 

Сьогодні 80-річний ювілей відзначає відомий вчений і педагог зі світовим ім’ям у галузі медичної мікробіології та вірусології, академік Національної академії наук України та Національної академії медичних наук України – Широбоков Володимир Павлович.

Більше 60 років вченого поєднано з Національним медичним університетом імені О. О. Богомольця – роки формування й становлення його як науковця світового виміру та подальшої відданої професорськовикладацької праці.

Ювілей – чудова вершина, що дозволяє оцінити пройдений шлях. А шлях цей – яскравий приклад служіння науці, країні, вірності і відданості обраним ідеалам. Колектив Бібліотеки НМУ щиро вітає Володимира Павловича Широбокова із Днем народження. Ми захоплюємося молодістю Вашої душі, мудрістю, життєлюбством, а також тим, з якою теплотою і любов’ю ви ставитеся до навколишнього світу. Величезне щастя знати Вас і працювати разом. Нехай кожен день Вам посилає мир, гармонію, силу, надію і радість.

Співробітниками Бібліотеки підготовлено інформаційний список літератури – «Широбоков Володимир Павлович – відомий вчений і педагог у галузі медичної мікробіології та вірусології, академік Національної академії наук України та Національної академії медичних наук України (до 80-річчя від дня народження)», де коротко висвітлено біографічні відомості про вченого, відображено бібліографічні списки його наукових праць за період з 1962 по 2021 роки (ті, які зберігаються у фондах Бібліотеки НМУ імені О.О. Богомольця) та опис літератури про нього.

 

 

 

квітень 2022 року

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua