Clarivate науковцям 2023
 
 
 
 
Безкоштовні вебінари українською мовою у WEBEX.
 
Зверніть увагу що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та нижче і застарілі версії браузера, оберіть відповідну техніку заздалегідь.
 
Необхідна попередня реєстрація, оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету.
Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.
 
Розклад семінарів українською доступний за посиланням https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine
 
26 січня 2023 (Серія Research Smarter)
Тема: ПРО ФІНАНСУВАННЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Тези:
Стратегічні плани науково-дослідних установ та фінансових установ є центральним елементом планування та визначення майбутнього напрямку, тому відстеження фінансування та впливу досліджень є надзвичайно важливим.
(Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися більше про аналіз фінансування досліджень, в тому числі про те, як визначити історичні тенденції та узгодити результати з вашим стратегічним планом. Ми також розкриємо ландшафт фінансування у вашій спеціальності, хто фінансує лідерів у вашій галузі та багато іншого).
Для реєстрації перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету: 10:15-11:15 https://shorturl.at/vwJQX
 
9 лютого
Тема: ВІДКРИТИЙ ДОСТУП В УКРАЇНІ ТА СВІТІ
Тези: Традиційний вебінар на честь річниці оголошення Будапештської ініціативи відкритого доступу. Що таке відкритий доступ, відкрита наука. Можливості, виклики науковцям установам, державі. Хто і як і скільки платить за публікацію, як друкуватися безкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету: 16:15-17:15 https://shorturl.at/hnpIS
 
9 березня
Тема: ПУБЛІКАЦІЙНИЙ ПРОЦЕС В ДЕТАЛЯХ
Тези: Оприлюднення результатів дослідження є важливим етапом кожного дослідження. Де і як буде опубліковані ваші данні матиме вплив на подальшу кар’єру, отримання визнання колег, можливість встановлення ефективних партнерств, отримання грантового фінансування. На вебінарі чому і як обрати видання що індексуються у Web of Science, як зберегти цей список, які бізнес-моделі видань і як опублікуватися безкоштовно, рецензування і його види, оформлення публікацій за форматом видання. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету: 16:15-17:15 https://shorturl.at/cklRX

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua