До уваги студентів! Нагадуємо!
Послуга «Книга Поштою» в умовах дистаційного навчання

 

Прагнучи надати всю можливу підтримку студентам Національного медичного університету імені О. О. Богомольця в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала рф бібліотека НМУ нагадує про можливість отримати комплекти підручників на наступний навчальний рік, скориставшись послугою «Книга Поштою».
Послуга доступна для студентів, починаючи з другого курсу навчання за умови відсутності заборгованості підручників за попередній курс.
Послуга доступна для студентів по всій території України, крім тимчасово окупованих територій. Також відправка не можлива по Києву та Київській області. (Студенти, які проживають в Києві та області можуть отримати підручники особисто на 2-ому чи 5-ому поверсі фізико-хімічного корпусу. При собі потрібно мати читацький квиток).


Щоб скористатись послугою відправте запит на пошту бібліотеки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
В листі необхідно вказати:
П.І.Б.
Номер телефону
Місто і відділення Нової Пошти
Факультет
Групу
Курс, на який Ви перейшли
Прикріпити фото читацького або студентського квитка.
Також просимо вказувати спосіб доставки: на відділення, чи адресна доставка кур’єром.
Після формування посилок і отримання ТТН від кур’єра, Вам на пошту буде надіслано повідомлення. Або ж Ви зможете перевірити відправлення у додатку Нової пошти. Доставка за Ваш рахунок.
Бібліотека НМУ робить все можливе, щоб полегшити Ваш навчальний шлях в нашому університеті.

 

Мирного неба!
   Бережіть себе!

 

серпень 2022 року

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua