До уваги студентів та викладачів
Національного медичного університету
імені О. О. Богомольця

 

Фонд Польський інститут доказової медицини (Polish Institute of EBM) та видавництво Медицина Практична організовують протягом останніх 7-ми років у Кракові, престижний міжнародний навчальний курс з внутрішньої медицини McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM). Співорганізаторами MIRCIM є: Університет МакМастера (Канада), Європейська федерація внутрішньої медицини (EFIM), International Society of Internal Medicine та Ягеллонський університет, а партнерами — наукові медичні товариства з 42 країн.

Всесвітньо відомі експерти читають лекції, беруть участь у дискусійних панелях та проводять майстер-класи. У рамках MIRCIM також проходить міжнародний конкурс на найкращу презентацію клінічного випадку та конференція «Clinical Cases in Internal Medicine: Learning Through Practice». PIEBM є також головним організатором міжнародної конференції для медичних викладачів — Medical Education Forum (MEF), присвяченої сучасним методам викладання медицини.

У рамках проекту українським лікарям і студентам-медикам, а також викладачам медичних навчальних закладів України надано:

1) можливість стаціонарної участі в MIRCIM та MEF, з синхронним перекладом лекцій та дискусій українською мовою

2) дистанційну участь (пряма трансляція) у цих заходах для медичних університетів та окремих лікарів і студентів медичних спеціальностей України

3) вільний доступ до відео та публікацій, створених у рамках MIRCIM та MEF.

Всі заходи для учасників з України безкоштовні.

Усі лекції MIRCIM будуть перекладені українською мовою.
Зареєструватись можна за посиланням https://empendium.com/mircim/register


Нижче прикріплено програму курсу та файл з промокодом.

 

Loading...

 

Loading...

 

Loading...

 

серпень 2022 року

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua