Доступ до бази Research4Life

 

Прагнучи надати підтримку науковій спільноті України в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала рф, видавництва наукової літератури відкрили українським вченим до кінця 2022 року безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life. Доступ до електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема, такі великі видавничі компанії як Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та ін.

Research4Life – проєкт, організований у форматі державно-приватного партнерства Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), Програмою ООН із навколишнього середовища (ЮНЕП), Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), Міжнародною організацією праці (МОП), Корнельським і Єльським університетами, а також Міжнародною асоціацією науково-технічних і медичних видавців.

У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу. Платформа складається з 5 колекцій літератури:

Hinari (дослідження в галузі біології та медицини); 

AGORA (дослідження в галузі сільського господарства); 

OARE (дослідження навколишнього середовища); 

ARDI (доступ до науково-технічної інформації);

GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук). 

 

Для отримання безкоштовного доступу  до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life потрібно відправити запит на електронну пошту бібліотеки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 Вам буде відправлено інституційний логін і пароль для використання.

 

УВАГА!

Просимо не розміщувати отримані дані для входу у вільному доступі на веб-сайті установи чи будь-якій іншій веб-сторінці, а також не поширювати особам, які не пов’язані з університетською установою.

Систематичне завантаження цілих журналів/книг також заборонено. Логін та пароль не можна використовувати за межами України.

Несанкціоноване використання може призвести до дискваліфікації нашої установи з програми.

Зайшовши на сайт Research4Life, користувач з випадаючого списку в розділі “ACCESS CONTENT” (верхній правий кут екрана) повинен обрати “LOG IN” та ввести логін та пароль.

Якщо вхід здійснюється через портали Hinari, AGORAOAREARDI, GOALI користувач повинен натиснути на кнопку силует (у верхньому правому куті екрана) та ввести логін та пароль.

 

червень 2022 року

03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1

тел. (044) 454-49-58, (044) 454-49-28

E-mail: library@nmu.ua